Przedstawiamy ranking TOP 5 – DMUCHAŃCE DLA DZIECI w kategorii popularności. 

NUMER 5 – DMUCHAŃCE NA WODĘ

Dmuchańce dla dzieci, które wykorzystywane są na wodzie zajmują dopiero 5 lokatę, gdy oceniamy popularność. Niestety, ze względu na to, że do ich funkcjonowania niezbędna jest woda zajmują w tym zestawieniu ostatnie miejsce, ale w rankingu atrakcyjności znalazłyby się w zdecydowanej czołówce. Do wyboru cała masa dmuchańców na wodę w różnych konfiguracjach: WODNE KULE, ROWERKI WODNE, ROLERY WODNE.

NUMER 4 – BASENY Z PIŁECZKAMI

Baseny z piłeczkami, to jeden z najpopularniejszych dmuchańców, szczególnie na wszystkich piknikach firmowych, w których uczestniczą maluchy. Baseny z piłeczkami mogą być w różnych wielkościach, ale największym powodzeniem cieszą się te dedykowane dla najmłodszych, dla których zjeżdżalnie i dmuchane place zabaw to jeszcze za wysoka poprzeczka.

NUMER 3 – DMUCHAŃCE DO RYWALIZACJI

Otwieramy podium, aktywności związane z rywalizacją skierowane są do dzieci starszych – zazwyczaj od 6 roku życia wzwyż. Dmuchańce do rywalizacji mogą być oczywiście wykorzystywane nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. Popularność DMUCHANYCH ZJEŻDŻALNII I ZAMKÓW DO SKAKANIA spycha urządzenia na dalsze pozycje, ale zapewniamy, że zabawa przy takich atrakcjach jak dmuchane tuby, bramka celnościowa, mega darts, bungee run, czy mega piłkarzyki jest wyśmienita.

NUMER 2 – DMUCHANE PLACE ZABAW

Drugie miejsce zajmują dmuchane place zabaw, a wśród nich takie nasze propozycje jak dmuchany plac zabaw NEMO oraz WODNY ŚWIAT. Urządzenie wielofunkcyjne, na którym dzieci mogą biegać, skakać, zjeżdżać, generalnie świetnie się bawić. Ogromną zaletą tych dmuchańców jest bez wątpienia urozmaicenie zabawy.

NUMER 1 – ZJEŻDŻALNIE 

Od długiego już czasu na firmowych piknikach, wśród dmuchańców dla dzieci, królują ZJEŻDŻALNIE. Niezależnie od tego, czy uczestnikami imprezy są dzieci 4-5 letnie, czy 10-12 letnie, to każde uwielbiają zjazdy. Przy dmuchańcu dla dzieci ZJEŻDŻALNIA SŁOŃ – zapewniamy specjalne dyplomy potwierdzające ZJAZD ze SŁONIA:)

W ten oto sposób poznali Państwo TOP 5 – DMUCHAŃCE DLA DZIECI

Zapraszamy także do poznania TOP 5 – ATRAKCJE NA PIKNIK FIRMOWY oraz TOP 5 – RODZINNE PIKNIKI TEMATYCZNE

W swojej ofercie posiadamy kilkaset atrakcji dla dzieci na pikniki firmowe. Nie tylko dmuchańce, ale także pokazy i warsztaty, atrakcje stanowiskowe i fantastyczne konkursy. Zapraszamy do KONTAKTU, wybierzemy wspólnie najlepsze rozwiązania na Państwa firmowy piknik rodzinny.